Júnové stretnutie čitateľského klubu Kniha o piatej bude patriť českej literatúre.
V stredu 24. júna o 17:00 h sa v knižnici stretneme pri rozhovoroch o knihách, autoroch a príbehoch, ktoré zanechali dojem.
Či už máte radi klasikov, súčasnú prózu, humor alebo detektívky, česká literatúra ponúka množstvo zaujímavých titulov a tém na diskusiu.
Podeľte sa s ostatnými o svoje čitateľské objavy alebo si príďte po nové tipy na čítanie.
Teší nás, že sa pri knihách opäť stretneme v príjemnej a podnetnej atmosfére. Tešíme sa na vás!

